Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

June 28, 2009

Artėja atostogos

@ 17:06 |

Atšilo orai ir aš, kaip ir visi žmonės, pradėjau laukti atostogų. O jos jau ne už kalnų. Liepos 2 ir 16 d. vyks paskutiniai Tarybos posėdžiai, o paskui posėdžiausime tik rugsėjo pradžioje. Taigi, nuo liepos 20 dienos ir aš planuoju 4 savaitėm ištrūkti į kaimą. Labai pasiilgau gryno oro ir pušų ošimo, norisi atsipalaiduoti ir pajusti ramybę. Anksčiau per tą visą darbų šurmulį net nebuvo kada pagalvoti.

Bet kol dar esu Kaune, galvoje sklando su sunkmečio kasdienybe susijusios mintys.

Visada aš labai pergyvendavau, ar tikrai racionaliai vienai ar kitai socialinei sričiai yra panaudojami savivaldybės pinigai. O dabar, atėjus sunkmečiui tai ypač yra svarbu. Juk žmonių, prašančių socialinės paramos skaičius didėja, visų patenkinti negalėsime, todėl ir aš dažnai svarstau, ar tikrai parama suteikiama tiems žmonėms, kuriems ji labiausiai reikalinga.

Šįmet vyriausybė visai neskyrė pinigų socialinio būstui įsigyti, taigi eilės labai mažai judės į priekį. Planuojame tik iš savivaldybės surenkamų lėšų Gričiupio g. 11 įrengti 5 dviejų kambarių ir 11 vieno kambario butų (viso 16 butų). Socialiniai būstai yra ypač skaudi tema.

Iki atostogų dar planuoju priiminėti gyventojus:

Komentarai

Jonas

@ 2009-06-28 21:43:59

Linkiu gerai pailsėti.

65PfCeG4

@ 2016-10-28 07:36:03

That's really thnkniig of the highest order

Vardas: