Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

September 13, 2009

Savaitgalis Kretkampyje

@ 17:46 |

Šį savaitgalį dar kartą aplankėme su vyru savo mieląjį Kretkampį. Šį kartą buvo svarbi priežastis dar kartą nuvykti ne tik pasiklausyti genių kalimo, žiogų svirpimo, bet ir dalyvauti kaimo bažnytėlėje Šv. Mišiose už gyvus ir mirusius Kretkampio parapijos gyventojus. Šv. Mišių metu giedojo choras iš Kauno Palaimintojo J. Matulaičio koplyčios. Taigi teko sutikti daug gerų pažįstamų. Po Šv. Mišių susėdome prie bendro stalo.

Beje, šią vasarą sūnus atidavė savo seną mašiną TOYOTA COROLLA (1994), taigi po daugelio metų pertraukos vėl pradėjau vairuoti (prieš tai kelias valandas pavažinėjau su instruktoriumi). O laiko tarpas buvo tikrai nemažas, nes kaip pardavėme Žigulius, taip ir nebuvome kitos įsigiję.

Komentarai

Smulka

@ 2009-09-14 01:42:16

Linkiu sėkmės kelyje ir kuo mažesnio kontrasto savivaldos prasme tarp vairo ir darbo stalo.

Ineta/Šiauliai/

@ 2009-09-21 19:59:02

Gerb.Loreta, jau senokai domiuosi jūsų dienoraščiu, radau jį visai atsitiktinai, ieškodama žinių apie slaugos namus Lietuvoje, jų kūrimą ir t.t.Aš esu kilusi iš Kauno ir domiuosi viskuo , kas pas jus vyksta.Labai patiko jūsų išplėtota diskusija apie slaugos namus, patinka pats jūsų pokalbių stilius, pamąstymai apie šeimą, atostogas ir kitus mums visiems taip įprastus dalykus.Sveikinu, kad mokate taip betarpiškai bendrauti su žmonėmis, manau, kad ir jie tai vertina.Kadangi esu medikė,tai linkiu saugiai vairuoti.Su pagarba.

bWZflhJboh

@ 2016-10-28 07:43:35

I'm quite pleased with the intoomafirn in this one. TY!

Vardas: