Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

May 30, 2004

Mėnuo po Mamos mirties

@ 20:25 |

Šiandien vienoje iš Kauno Bažnyčių buvo aukojamos Šv. Mišios už mano mirusią Mamą (praėjo mėnuo po Jos mirties)

Labai sunku man rašyti. Protu suvokiu, bet širdimi negaliu suvokti, kad Jos jau nebėra. Rodos girdžiu Jos žingsnius ir užjaučiantį balsą: „Gana tau vaikeli vieną kartą dirbti, eik pailsėti“. Nepaisant to, kad aš jau seniai persiritau 50, aš Jai visada buvau vaikelis. Ji dažnai man sakydavo: „Kaip tik tu išeini į darbą, aš jau pradedu tavęs laukti ir skaičiuoju valandas“. Pagal mūsų susitarimą, aš kasdien paskambindavau į namus. Dabar dažnai pradedu rinkti namų telefono numerį ir prisimenu, kad Ji jau nepakels ragelio... Tai tiek... Žaizda dar labai atvira...

Komentarai

Indraja

@ 2004-05-31 09:47:20

"Karta karalius sukviete visus karalystes burtininkus ir pasake:
- Noreciau visuomet but geras pavyzdys savo pavaldiniams. Trokstu atrodyti tvirtas ir stiprus, ramus ir kantrus gyvenimo isbandymuose. Kartais mane nuliudina ar prislegia koks menkniekis. Kartais netiketas dziaugsmas ar sekme mane pernelyg apakina ir sujaudina. Visa tai man nepatinka. Jauciuosi tarsi koks sapelis juroje, blaskomas likimo bangu. Pagaminkite man amuleta, kuris apsaugotu nuo besikeicianciu sielos busenu ir nuotaiku - ir liudnu, ir dziaugsmingu.
Burtininkai vienas po kito atsisake ispildyti karaliaus nora. Karalius uzsirustino, bet i prieki zenge senyvas ismincius ir tare:
- Didenybe, rytoj atnesiu tau zieda. Kiekviena karta, kai i ji pazvelgsi budamas liudnas - pralinksmesi, jei busi pernelyg sujaudintas - nurimsi. Tereikes perskaityti isgraviruotus stebuklingus zodzius.
Rytojaus diena senasis ismincius grizo nesinas ziedu, ir visiems susirinkusiems is smalsumo uzgniauzus kvapa, uzmove zieda karaliui ant pirsto.
Karalius pazvelge i zieda ir perskaite isgraviruotus zodzius "Net ir sitai praeis"."
"Viskam yra metas, ir kiekvienam reikalui tinkamas laikas po dangumi..."

Vardas: