Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

November 1, 2009

Pagyvenusių žmonių mėnuo Kaune

@ 17:28 |

2007 metais Kauno miesto savivaldybės taryba spalio mėnesį paskelbė pagyvenusių žmonių mėnesiu. Pernai prie Kauno miesto savivaldybės buvo įkurta senjorų taryba. Į šią taryba kiekviena seniūnija yra delegavusi savo atstovus. Ateinančiais metais planuojame kiekvienoje seniūnijoje įkurti atskiras senjorų tarybas. Juk neatsitiktinai Kauno mieste skiriamas didelis dėmesys senjorams, nes Kaune, kaip ir visoje Lietuvoje, kas penktas yra pagyvenęs žmogus. Prognozuojama, kad 2050 metais kas trečias šalies gyventojas bus pagyvenęs žmogus.

Penktadienį Girstučio kultūros rūmuose vyko paskutinis šių metų spalio renginių akordas. Renginio metu buvo apdovanoti darželių auklėtiniai ir mokiniai, kurie piešė piešinėlius bei rašė rašinėlius apie savo senelius. Senjorai rašė rašinius tema „Kokią aš matau Lietuvą ir Lietuvos jaunimą“, iš kurių geriausieji taip pat buvo apdovanoti. Po to vyko koncertas.

Per šį mėnesį vyko labai daug renginių: mėnesio renginių atidarymas „Tautos namuose“, „Bočių“ organizuotas renginys Karininkų Ramovėje, renginiai Kauno kartų namuose bei Panemunės senelių namuose, Eigulių ir Gričiupio seniūnijose ir kt. UAB „Gardėsis“ kvietė senjorus susipažinti su įmonės veikla ir paragauti skanių bandelių. Nemokamai „p. Zabulėnas“ pravedė jogos užsiėmimus, kuriuos žada ateityje pratęsti. Ypatingo senjorų susidomėjimo sulaukė sveikatinimo programa, kurią pagal sveikatos tarybos programą vykdė Visuomenės sveikatos biuras. Pagal šią programą senjorai nemokamai galėjo lankyti baseiną bei treniruoklių sales.

Prašau, parašykite, jeigu turite pastabų ir pasiūlymų dėl Pagyvenusių žmonių mėnesio organizavimo.

Komentarai

rOGllKSC

@ 2016-10-28 07:46:27

I came, I read this article, I coernequd.

Vardas: