Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

November 29, 2009

Praeita savaitė - pasiruošimas adventui

@ 14:48 |

Sveiki!

Praeitą savaitę gripas grybštelėjo ir mane - teko imti nedarbingumo lapelį ir praleisti savaitę namuose. Gerai, kad buvau pasiskiepijusi, tai viskas praėjo lengva forma t.y. nebuvo labai aukštos temperatūros. Šiandien jau baigiu gerti antibiotikus ir rytoj kibsiu į darbus.

Praeitą savaitę, vartydamasi lovoje, bandžiau žiūrėti televizorių, bet, mano didžiam nusivylimui, visi lietuviški kanalai daugumoje tik gąsdino artėjančiu gripu. Šiaip tai aš praktiškai visai nežiūriu televizoriaus, išskyrus „Panoramą“ ir šeštadieniais „Triumfo arką“. Šiais metais ir ši laida man atrodo daug blankesnė negu pernykštė.

Teko per televizorių stebėti ir iš Seimo transliuotą posėdį, kuriame buvo diskutuojama dėl Sodros biudžeto priėmimo. Ne visų, pasisakiusių „prieš“ biudžeto priėmimą kalbos buvo konstruktyvios – dalis populistiškai viską neigė, bet nenurodė jokių kelių padėčiai pakeisti. Man irgi neaišku, kodėl mažinamos pensijos, nenurodant jokių būdų, kaip bus kompensuojama sumažinta pensijų dalis, bet tai turėtų išaiškinti Konstitucinis teismas.

Šiandien prasidėjo Adventas – susikaupimo metas prieš didžiąsias metų šventes – Šv. Kalėdas. Praėjusias dvi dienas didžiuosiuose prekybos centruose buvo renkami maisto produktai skurstantiems žmonėms, šiandien Lietuvos Caritas pradeda kasmetinė akciją „Gerumas mus vienija“.

Linkiu visiems šiame iki kalėdiniame laikotarpyje susivienyti geriems darbams: juk kartais taip reikalingos mūsų jautrios rankos ar šiltas žodis. O per šias keturias savaites galima daug ką nuveikti. Paprasčiausiai, kartais žmogui padeda ir nuoširdi šypsena.

Komentarai

NoName

@ 2010-12-08 16:13:41

Čia tipo buvo apie advento pasiruošimą?

Vardas: