Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

March 28, 2010

Bendrijos LKD Jubiliejinė konferencija

@ 17:37 |

Vakar Vilniuje viešbutyje "Naujasis Vilnius" įvyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Bendrijos Lietuvos krikščionys demokratai Jubiliejinė konferencija, skirta Lietuvos krikščionių demokratų partijos ir Demokratų partijos atkūrimo 20-čiui. Po svečių sveikinimų ir pranešimų apie abiejų partijų nueitus kelius, buvo apdovanoti įžymūs Lietuvos žmonės Lietuvos krikščionių demokratų partijos 100-mečio Jubiliejiniais medaliais "Už krikščionių demokratų vertybių skleidimą". Vėliau buvo svarstomos ir priimtos LKD Bendrijos statuto pataisos ir rezoliucija "Dėl valstybės raidos"

Rezoliucijos tekstas:

Pasaulio finansų ir ekonomikos krizė skaudžiai palietė Lietuvą. Andriaus Kubiliaus vadovaujamai Vyriausybei reikėjo sutelkti milžiniškas pastangas, kad sustabdytų ekonomikos griūtį ir apsaugotų Lietuvą nuo finansinio bankroto.Pagrįstai galima teigti, jog tai pavyko. Deja, finansų stabilizavimo tikslų teko siekti itin skausmingais visuomenei būdais. Siekiant kompromiso su liberaliomis koalicijos partnerėmis, ne kartą teko aukoti gyvybiškai svarbius TS-LKD programos punktus. Tačiau dabar, šaliai po truputį išeinant iš ekonominės krizės, TS-LKD privalo aktyviau ginti savo ideologines nuostatas. Socialiai nejautri politika sudaro palankią terpę nepasitikėjimui valdžia bei radikalių ir populistinių jėgų veikimui.
Skurdo mažinimas, efektyvesnė socialinė pagalba, pensijos, motinystės-tėvystės išmokų išsaugojimas neturi būti kompromisų su kitomis koalicijos partijomis objektu. Ypač atsargiai reikėtų elgtis su SODROS sistema, už kurios stovi daug sąžiningai dirbusių Tėvynei senyvo amžiaus žmonių.Privalome apsaugoti SODRĄ nuo jos sąmoningo diskreditavimo, o visus siūlymus išsamiai apsvarstyti TS-LKD ir tik po to teikti visuomenei.Vyriausybės sprendimai visų pirma turi atsižvelgti į paprasto žmogaus padėtį ir tuo prisidėti prie visuomenės konsolidacijos.


Bendrijos LKD Pirmininkas Valentinas Stundys

Komentarai

gpr6oSwbe0V

@ 2016-10-28 07:37:43

Perecft shot! Thanks for your post!

Vardas: