Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

April 18, 2010

Savaitgalio pamąstymai

@ 18:11 |

Jau senokai buvau paskelbusi sąrašą knygų, kurias norėčiau dovanoti ir beveik buvau praradusi viltį, kad ką nors sudomins mano knygos, todėl bandžiau tartis su viena biblioteka dėl jų priėmimo. Labai apsidžiaugiau, kai prieš savaitę sulaukiau laiškelio vienos moters, kuri mielai paimtų daugumą mano knygų. Netrukus susitarėm ir sulaukiau mielų svečių.Atvyko jauna daili moteris su savo mamyte, maloniai pasišnekėjome.Labai apsidžiaugiau, kad yra žmonių norinčių ir randančių laiko skaityti.Jos taip pat žadėjo knygomis pasidalinti su kaimynais, sakydamos, kad knygos neturi gulėti lentynose, o turi būti skaitomos ir eiti iš rankų į rankas. Man tikrai pasidarė nejauku, kai pagalvojau, kad tiek daug metų jos gulėjo mano knygų spintoje nenaudojamos ir aš nepasiūliau jų kitiems žmonėms.
Vakar Lietuvoje vyko akcija "Darom".Jau keletą metų iš eilės aš dalyvaudavu bendrose talkose, bet šiemet nutariau patvarkyti savo daugiabučio namo kiemą.Mūsų daugiabutis namas nėra įkūręs bendrijos, taigi nėra kam rūpintis teritorijos valymu.Prieš šv. Velykas buvau subūrus keletą vyrų grėbti lapams bei surinkti šiūkšles aplink konteinerius, nes vaizdas švelniai tariant nekoks..Vakar nesulaukiau nei vieno pagalbininko, išskyrus vieną senutę, kuri pasiramsčiuodama lazdele, grėbė sudžiūvusius lapus.Dar prisikalbinau pro šalį ėjusi savo laiptinės kaimyną, kad padėtų išnešti į konteinerius paliktus senų drabužių maišus. Oras buvo geras, taigi nenusiminiau ir tikiuosi, kad kitais metais gal užkrėsiu kiemo tvarkymo "liga" ir kitus kaimynus.
Šiandien pajutau tikrą atgaivą širdžiai, kai po šv. mišių Prisikėlimo bažnyčios konferencijų salėje vyko renginys, paminėti poeto Henriko Radausko 100 metų jubiliejų bei 70 metų nuo pirmosios jo knygelės "Fontanas" išleidimo. Ta proga bendruomenės centras "Žaliakalnio aušra" pakartotinai išleido šią knygelę ir surengė šį nuostabų renginį. Poeto eiles skaitė aktoriai P. Venslovas ir Jankauskaitė.

Komentarai

fVt0n4Nfvhy

@ 2016-10-28 07:41:10

If only there were more cleevr people like you!

Vardas: