Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

May 9, 2010

Moterų nakvynės namai

@ 16:16 |Prieš kelias dienas per žiniasklaidos priemones nuskambėjo Moterų nakvynės namų moterų skundas, kad jas vasaros metu žadama perkelti į Vyrų nakvynės namus o jų namus, esančius Partizanų 5 ,laikinai uždaryti ir darbuotojas išleisti atostogų.( Planuojama išleisti atostogų socialines darbuotojas, kurioms priklauso 35 kalendorinės dienos, o po to jas laikinai perkelti į vyrų nakvynės namus ir tada šio padalinio darbuotojus išleisti kasmetinių atostogų).Kiek esu susipažinusi su esama situacija, tai panašiai buvo daroma ir praeitais metais. Šiuo metu persikelti į Kalantos gatvėje esančius Vyrų nakvynės namus, turėtų 9 moterys. Jų sąlygos dalinai pablogėtų, nes vietoj to, kad gyveno dviviečiuose kambariuose, dabar tektų gyventi trise. Bet , mano nuomone, šiuo sunkmečiu visi mes turime taupyti ir laikinai pagyventi trise nėra toks jau didelis blogis. Taip pat skundžiamasi, kad persikėlus į kitas patalpas, karštas vanduo bus tiekiamas tik savaitgaliais. Bet man dažnai kyla klausimas, kiek Kauno miesto gyventojų dar iš vis neturi karšto vandens, kiek pensininkų, taupydami vandenį, taip pat tik savaitgaliais prausiasi šiltu vandeniu, ir kiek žmonių, taupydami vandenį, tualetą nupylinėja kibiruose surinktu po prausimosi vandeniu. Taip, kaip dažnai senoliai sako "Nevarykime Dievo į medį...".
Aš taip pat siūlyčiau Nakvynės namų administracijai optimizuoti įstaigos darbą. Dabar Moterų nakvynės namuose yra 20 vietų, per visuos metus vidutiniškai gyvena ne daugiau, kaip 11 moterų. Beje, šiame padalinyje yra 4,5 etato darbuotojų. Taigi kyla klausimas , ar tai efektyvu? Dar pamąstykime, kodėl yra neužimtos vietos Moterų nakvynės namuose... .Beje, čia priimamos vienišos moterys. Gal reikia keisti profilį ir priimti moteris su vaikais...Ar tikrai šiuose namuose apsigyvena tos moterys, kurioms reikalinga pagalba...

Komentarai

ZhcjTkqe

@ 2012-09-14 23:23:53

Namus is slowly being fuleed by Billy's Law but unfortunately its not enough. Law enforcement needs the law's requirement to have a deeper understanding and lawful discipline giving the importance of properly assessing an at-risk adult case and utilizing the database. Thousands of families are out there with unknown outcomes please give them the certainty they need and congress pass Billy's Law.

6dCqzCAU1mnt

@ 2016-10-28 07:41:04

Wow I must confess you make some very trhecnant points.

Vardas: