Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

May 16, 2010

Slaugos ligoninės

@ 17:24 |

Pastaruoju metu pastebėjau, kad daug yra komentarų apie slaugos ligonines, todėl nutariau parašyti apie jas daugiau informacijos.
Kauno mieste yra trys slaugos ligoninės-Petrašiūnų slaugos ligoninė, K. Griniaus bei Raudonojo Kryžiaus ligoninės. Pirmoji visą laiką buvo pavaldi Kauno m. savivaldybei, dvi kitos - Kauno apskričiai. Nuo liepos 1 dienos yra naikinamos apskritys, taigi ir šios dvi ligoninės taps pavaldžios Kauno m. savivaldybei.Visos slaugos ligoninės yra finansuojamos ligonių kasų, tik kraštutiniu atveju savivaldybė gali skirti lėšų remonto darbams, esant ekstremaliai situacijai.
Mažiausia yra Petrašiūnų slaugos ligoninė, kurioje yra tik 45 lovos. Čia daugiausia guldomi onkologinėmis ligomis sergantys žmonės.
Raudonojo kryžiaus ligoninėje yra arti 200 lovų, o K. Griniaus ligoninėje apie 90 lovų. Neseniai buvo pakeistas direktorius K. Griniaus ligoninėje, nes buvo daug problemų ir ligoninė turėjo daug skolų. Dabartinės direktorės teigimu, ligoninė baigia išsimokėti skolas, neseniai pakeistas maisto tiekėjas ir ligonių maitinimas pagerėjo. Praeitą savaitę kalbėjomės su visų trijų ligoninių direktorėmis ir žadame apsilankyti šiose ligoninėse bei smulkiau susipažinti su esama padėtimi.
Dabar galioja tokia tvarka, kad žmogus, gavęs siuntimą iš šeimos gydytojo gali per metus 4 mėnesius nemokamai gydytis slaugos ligoninėje. Jeigu žmogus nori dar ilgiau gulėti slaugos ligoninėje, jis turi pats mokėti. Vidutiniški įkainiai- 70 Lt parai.

Komentarai

Vladas

@ 2010-06-22 20:30:58

ar gali sunkiai sergantys onko ligoniai ,gaunantys slaugos pinigus Carito ligoninej gydytis ilgiau uz tas pacias lesas?

Loreta Kudarienė

@ 2010-07-06 17:24:17

Gerb. Vladai!
Rašydamas Carito ligoninėje,Jūs tur būt turėjote omenyje Petrašiūnų slaugos ligoninę.Taip, jeigu toje ligoninėje esanti komisija nustato, kad onkologinis ligonis yra labai sunkios būklės, jam gali būti pratęsiamas gulėjimo terminas ilgesniam laikotarpiui negu keturi mėnesiai.Tuo atveju už viską apmoka ligonių kasos

Otanas G

@ 2014-05-21 06:42:45

Esu Otanas gimes 1971-08-14d nukentejes sausio 13-osios pasipriesinimo metu zmogus, siuo metu esu gyventojas Petrasiunu slaugos (globos) namuose gaunu visa galima gerove kaip sutrikdytos sveikatos zmogus, nemokamai. Uz tai esame visi dėkingi socialinių reikalų valdytojai Jums Loreta Kudariene. Man buvo atlikta kojos sanario operacija 2012 m. bet del galimai blogos mano kojos sanario atliktos operacijos ir/arba med. prieziuros, slubuoju, negaliu paeiti be ramentu. Esant galimybei prasome padeti gauti medicinos organizacijose mano kojos profilaktinio gydymo konsultacijas nemokamai. Esame daugumoje pritariantys zmoniu, politiku
rupestingumui padedant minimaliai isgyventi tokiems nukentejusiems zmonems invalidams kaip as,bet as turiu teise ir noreciau gauti invalidumo pensija. Prasau padeti. Otanas

ana

@ 2016-02-13 14:50:33

jeigu norite papultii griniaus ligonine,pasiruoskite riebia euru sumele,iteikite direktorei,tik tada atsiras lova,apie aptarnaujanti personla gali spresti tik ten papuoles.sekmes isbandymuose.

GD2CxQZwnr

@ 2016-10-28 07:33:06

Great stffu, you helped me out so much!

Vardas: