Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

May 29, 2010

Nuaidėjo paskutinis skambutis...

@ 17:04 |
Vakar daugelyje Lietuvos mokyklų nuaidėjo paskutiniai skambučiai. Pirmadienį prasidės egzaminai, o po jų tiesus kelias į savarankišką gyvenimą. Rodos visai neseniai, o iš tikrųjų tai buvo prieš 46 metus ir aš šešiolikmetė gavau brandos atestatą ir pradėjau žengti pirmus savo savarankiško gyvenimo žingsnius. Prisimenu, kaip norėjosi greičiau būti savarankiškai ir pačiai spręsti visus savo gyvenimo klausimus. Taip aiškiai prieš akis iškyla mokyklos išleistuvių vaizdai, o po jų pasivaikščiojimas po Ąžuolyną iki aušros. Prisimenu, kaip aukštakulniai bateliai nutrynė man kojas ir teko grįžti ryte namo su draugės paskolintom 3 numeriais didesnėm šlepetėm.
Praėjo daug metų, bet klasės draugai visada išlieka širdyje. Ir dabar, sutikdama savo klasiokus, visada apsikabinu ir jaučiuosi sutikus pačius artimiausius draugus.
Eidama į šių metų paskutinio skambučio iškilmes galvojau, ką galėčiau palinkėti abiturientams šią dieną. Ir nusprendžiau palinkėti jiems, kad kiekvienas savo didžiame gyvenimo kelyje visada išliktų žmogumi. O tai, mano supratimu, reiškia - visada pastebėti aplink save esančius kitus žmones ir stengtis jiems padėti ir pagelbėti. Tai ir yra pagrindinė gyvenimo esmė, nes juk daryti gera, yra gera...

Komentarai

IRRwGJj88OrJ

@ 2016-10-28 07:25:55

Right onhi-ts helped me sort things right out.

Vardas: