Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

September 11, 2010

Socialinio būsto problemos

@ 19:40 |

Sveiki!
Kaip visoje Lietuvoje, taip ir Kaune viena aštriausių -socialinio būsto problema. Pasikeitė gyvenamojo fondo administravimo skyriaus vedėja,bet reikalai beveik nepajudėjo į priekį.Daugiausia kas mane neramina, kad niekaip negalima priduoti Gričiupio 11 suremontuotų butų,nes negali išsiaiškinti kas kaltas dėl netinkamai nuvesto elektros kabelio - vyksta ginčai su tame name esančia bendrija.Begaliniai susirašinėjimai, kuri jau pasiekė aukščiausią lygį, o rezultatų nėra. Žmonės laukia butų dešimtmečiais, o suremontuoti stovi tušti ir kaltų, kaip visada, nėra.Dar kas mane liūdina, kad jau keletą metų vyriausybė niekaip nepadeda išspręsti sugrįžtantiems tremtiniams skirtų butų klausimo.Vėlgi butai nupirkti ir stovi tušti,o grįžtančių tremtinių nėra.Kitiems socialinio būsto belaukiantiems žmonėms šių butų išnuomoti negalima ir savivaldybė moka už tuščių 11 butų šildymą.
Dar kas mane neramina-milžiniškos skolos už išnuomotus socialinius būstus.Daugumoje socialinių būstų gyvena socialiai remtini asmenys ir jie nepajėgūs užsimokėti už būstą.
Būna ir tokių atvejų, kai stovintys gana toli eilėje žmonės prašo be eilės duoti jiems socialinį būstą,motyvuodami sunkiomis gyvenimo sąlygomis.Aišku, socialinių, sveikatos ir šeimos reikalų komitetas tokių įgaliojimų neturi ir būsto paskirti negali.

Komentarai

Aušra

@ 2010-09-12 17:26:11

Sveiki, Loreta, o kas yra daroma aukštesniu lygmeniu, kad bent būtų sumažinta ši aktuali problema? Kada mes bent truputėlį priartėtumėm prie civilizuotos šalies lygio kuri rūpintūsi realiai savo piliečiais, o nestumia jų emigracijos keliu.Ką veikia aplinkos ministerija kurios kompetencijoje yra šie reikalai? Ačiū

Loreta Kudarienė

@ 2010-09-19 18:47:29

Gerb.Aušra!

Šiais metais iš vyriausybės nebuvo skirta pinigų naujų socialinių būstų įsigijimui. Prieš kelias dienas girdėjau per radiją, kad žadama keisti sistemą ir neskirti pinigus būstų pirkimui, bet kompensuoti dalį nuomos mokesčio, kai žmonės nuomojasi būstus iš privačių asmenų. Tokios kalbos buvo jau girdėti prieš kelerius metus ,bet paskui nutilo .Konkrečių raštų šiuo klausimu savivaldybė dar nėra gavusi.Per radiją buvo taip pat komentuojama, kad tai atseitų vyriausybei žymiai pigiau ir galėtų padėti didesniam skaičiui žmonių.

Aušra

@ 2010-09-26 18:56:37

Graudžiai juokinga nuo visko...

qs8zqN69XA

@ 2016-10-28 07:45:31

Superior thinking deeosntratmd above. Thanks!

Vardas: