Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

October 3, 2010

Socialinio darbuotojo diena

@ 13:52 |


Praeitą pirmadienį minėjome socialinio darbuotojo dieną. Ši diena man visada asocijuojasi su gražiausiais prisiminimais, kai aš dirbau Kauno kartų namuose. Šiuose Namuose aš dirbau nuo 1996 iki 2007 metų. Pradžioje direktore, po to pavaduotoja. Šis darbas man buvo ištisas kūrybos procesas, kadangi mes tada buvo pirmieji Lietuvoje,o ir Europoje nedaug buvo girdima apie tokius namus. Buvo daug skeptikų- nedaug kas tikėjo mūsų sėkme, bet aš labai džiaugiuosi, kad ir dabar Namai sėkmingai veikia ir toliau po savo stogu glaudžia vienišas mamas su kūdikėliais ir senelius.
O praeitas pirmadienis man buvo itin džiugi diena. Prieš tai -penktadienį sulaukiau skambučio iš Kauno Šv. Jurgio Konvento brolio Lino su prašymu susitikti pirmadienį. Ir ką gi... atėjo brolis Linas ir brolis Severinas ir pasveikino mane su socialinio darbuotojo diena. Ir ne bet kaip, o dovanų įteikė Tėvo Placido Bariaus OFM knygą "Meilei to negana". Tai buvo nuostabi dovana ir labai maloni staigmena.Šią socialinio darbuotojo dieną aš prisiminsiu visą savo likusį gyvenimą. Nuostabu...Beje su broliu Severinu esame bendravę prieš daugelį metų, kai jis lankydavo Kauno kartų namų senelius.
Viename iš komentarų savo tinklapyje esu skaičiusi neigiamų atsiliepimų apie Garliavos slaugos ligoninėje dirbančius socialinius darbuotojus. Aišku Garliavos slaugos ligoninė nepriklauso Kauno miestui ir negaliu to išsiaiškinti, bet nenorėčiau tikėti,kad socialiniai darbuotojai galėtų užsiimti tokia negražia "veikla".

Komentarai

sszQYDfoN10

@ 2016-10-28 07:34:41

At last, soeonme comes up with the "right" answer!

Vardas: