Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

June 14, 2004

Prezidento ir Europarlamento rinkimai

@ 21:09 |

Sulaukėme Prezidento ir Euro parlamento rinkimų.

Aš manau, kad nieko per daug nenustebino Euro parlamento rinkimų rezultatai, nes tai tik patvirtino apklausų duomenis dėl Darbo partijos didelio populiarumo. Remiantis šiais rezultatais galima prognozuoti ateinančius Seimo rinkimus. Gaila, kad Lietuvos žmonės vis dar vaikosi populistų ir tiki jų pažadais.

Įdomi situacija susidarė dėl Prezidento rinkimų. Niekas neabejojo, kad į antrą turą išeis prezidentas V.Adamkus, bet antrąjį pretendentą finale buvo sunkiau įspėti. Dabar analizuojant situaciją, rodos kitaip ir negalėjo būti, nes susidarė vėl dvi stovyklos – V.Adamkaus ir R.Pakso, kuris remia ponią K.Prunskienę. O antrame ture visko gali būti... Visi dešinieji turėtų paremti poną V.Adamkų, o kairieji – ponią K.Prunskienę.

Kas ką... Laikas parodys...

Komentarai

Tomas

@ 2004-06-14 21:30:59

Na, R.Valatka ką tik pasakė, kad būtų netikėta, jei laimėtų V.A. Gaila.

Chilum

@ 2004-06-14 22:24:31

as manau, kad ner prasmes gyventi Lietuvoj kol cia gyvena tokie kvaili zmones. Is vienos puses (butent is sitos), geda, kad as lietuvis. Koks tikslas gyventi, dirbti cia, kai valdzia renka runkeliai ? Geriausia manau pabegti i uzsieni, bent jau kazkuriam laikui, kol padetis normalizuosis. Aisku, sakysit, kad reikia dirbti vardan Lietuvos, o ne begti. Taciau, gali dirbti nedirbti, zmonem proto neivarysi. Palauksim, kol ateis nauja karta, galbut ji bus siek tiek protingesne uz savo tevus...

pumba

@ 2004-06-15 00:25:58

taip taip, ir as sakau — reikia emigruoti. nes kuo toliau, tuo didesni bezpredelai lietuvoj darosi. na, rudenio semestra tureciau danijoj but, po to ziuresim :)

Vardas: