Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

June 26, 2011

Vasaros sezono atidarymas

@ 17:52 |


Per Jonines atidarėme vasaros sezoną ir apsilankėme Kretkampio kaime, kur kiekvienais metais vasarojame.Vėl mus pasitiko klegėdami gandrai katilinės kamine ir ošdamos palinkusios ilgametės pušys.Grįžusi į Kauną, aš dar ilgai regiu tas ošiančias pušis ir tarsi mėgaujuos miško aromatu.
Kas įvyko kaime per praėjusius metus? Galiu pastebėti daug gero ir kartu daug kas neramina mano širdį. Džiaugiuosi, kad metai iš metų, mūsų 12 -bučio namo gyventojai vis labiau puoselėja grožį -pastatytos dvi gražios medinės pavėsinės prie kiekvienos laiptinės. Anais metais prie mūsų laiptinės esančioje pavėsinėje buvo tik stogas, o dabar išpinti šonai ir visa pavėsinė apstatyta loveliais su žydinčiomis gėlėmis. Malonu ir šašlykus išsikepti, ir kavos puodelį išgerti.
O kas mane nuvylė?
Šalia esančioje buvusioje aklųjų poilsiavietėje (kurią jau įsigijo vėl nauji savininkai)padėtis tragiška-išdaužyti langai, išimtos durys, atrodo- ką tik praūžė karas.Galvoju, kad tos nuostabios pušys ir tujų alėja tur būt verkia matydami tokią netvarką. Miestuose savininkai yra baudžiami, jeigus jie laiko apleistus pastatus ir jais nesirūpina,o kaime...

Komentarai

Iz63F1ZyB

@ 2016-10-28 07:21:47

This artclie is a home run, pure and simple!

Vardas: