Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

November 2, 2011

Mirusiųjų atminimas

@ 00:54 |

Šiandien minime Visų Šventųjų dieną. Su įdomumu klausiau per Lietuvos radiją laidą "Ant svarstyklių", kurioje G.Aleknonis kalbino kunigą Peškaitį.Kunigas gvildeno " teisybės" ir "teisingumo" sąvokas bei aiškino šios dienos prasmę. Labai įtaigiai nuskambėjo kunigo išsakyta mintis, kad kur kas didesnis skaičius yra nepaskelbtųjų ir neišaiškintųjų Šventųjų, už kuriuos mes taip pat turime melstis.
Rytoj Vėlinės -Mirusiųjų diena.Šiemet mes turime turime galimybę visas keturias dienas apsilankyti kapinėse, deginti žvakeles, prisiminti mirusius artimuosius ir melstis už juos.

Susimąstymui siūlau perskaityti Šv. J.Bosko mintis:

Du sykius mums uždegama žvakė: per krikštą ir mirties valandą. Pirmą sykį - tam, kad išvystume Dievo įstatymą, kurio turime laikytis, o antrą kartą - kad pamatytume, ar jo laikėmės. Kiek dalykų išryškės toje šviesoje! Tuomet suvoksi, ar mylėjai savo Dievą, ar jo nepaisei.

Komentarai

p6eLgi3E

@ 2013-08-06 09:15:21

Kai nemokėjai kalbėti daug mokinais :) Nebuvo kada mtstyai, teko daug žioplinėti kaip aplinkiniai elgiasi ir iÅ” jų mokintis. Kalbu iÅ” patirties stebėdamas savo sÅ«nų ;)

Q1x6zLXlMKbC

@ 2014-02-06 07:46:00

Aku baru saja jugak sana. diorang memang terbaik. Banyak . best2 kahwin find affordable health insurance comparehealthinsur.com best health insurance deals order levitra heliomeds.com life insurance letters bestlifeinsurpolicy.com yang ada kad kat kat online pilihan kad terjumpa satu kahwin Layanan westbie

2nRehifS

@ 2014-03-06 02:14:56

The Insurance QuotesChimp's Expenses of Privileges and Obligations can be your safety of your insurance bucks, guidebook to reasonable insurance methods, and trustworthy, trustworthy rendering. When you interview an underwriter go for you, and ensure your broker says and will abide by its rules.

3pMYXUkYl7n

@ 2016-10-28 07:36:53

Inegllietnce and simplicity - easy to understand how you think.

Vardas: