Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

June 26, 2004

Politinis korektiškumas

@ 21:45 |

Šiandien „Ryto garsų“ studijoje filosofas L.Donskis kalbėjo apie politinį korektiškumą. Tai ypač svarbu baigiantis prezidento rinkiminei kampanijai. Seimo narys E.Vareikis paminėjo itin nekorektiškas kai kurias reklamas, kuriose žmogus sulyginamas su senu baldu. Tuo pačiu jis pažymėjo, kad Skandinavijos šalyse reklama labai korektiška, bet gana nuobodi. Kaip pavyzdį tolerantiškos, korektiškos šalies p. L.Donskis paminėjo Olandiją, kurioje taip pat yra didelė religinė tolerancija. Laidoje taip pat buvo paminėta, kad Prancūzijoje nevalia kalbėti apie politikų asmeninį gyvenimą, tuo tarpu Anglijoje tai viena iš įdomiausių diskusijų temų.

Kauno Savivaldybės Tarybą sudaro šešių partijų atstovai, bet galiu pasidžiaugti, kad šioje taryboje vyrauja politinė tolerancija ir pakantumas kito nuomonei. Gal todėl šioje kadencijoje mažai darbo turi mandatų ir etikos komisija, kurios nariu aš taip pat esu.

Komentarai

runkelis

@ 2004-06-27 11:30:58

tikrai prof. Prunskiene nusileidzia i "runkeliu lygmeni", kaip megstama sakyti, leisdama tokias reklamas. Man isvis yra baisu ziureti i jos rinkimine kampanija - beveik visa ji remta pamazgu pilimu ant antrojo kandidato, ar taip galima? Koks ji zmogus jeigu tikslo siekia lipdama kitiems per galvas

Loreta Kudarienė

@ 2004-06-28 07:27:06

Pritariu!

Vardas: