Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

January 4, 2004

Prasidės rimtas darbas

@ 16:56 |

Baigiasi „Katino dienos“, ir rytoj prasidės rimtas darbas tiek savivaldybėje, tiek Kartų namuose.

Savivaldybėje pravesiu socialinių reikalų komiteto posėdį (pirmadienis – šių posėdžių diena) ir dalyvausiu šių metų savivaldybės biudžeto svarstyme.

Nežinau, kokia bus situacija Kartų namuose, nes penktadienį jau gripas bandė įsisukti tiek į darbuotojų, tiek į gyventojų tarpą, todėl paskelbėme karantiną ir neįleidžiame pašalinių žmonių. Savaitgalį skambučių nesulaukiau, taigi situacija gal nėra labai grėsminga.

Dalinai džiaugiuosi, kad baigėsi šventės, ir vėl norisi įsisukti į darbų verpetą. Jau ir mano šeimyna sako, kad atsibodo valgyti mišraines, silkę, šaltas mėsas, ir norisi sriubų ar keptų bulvių.

Komentarai

Mantas S. aka trenktaz

@ 2004-01-05 10:16:54

Na mišrainės visada skanu.. net ir po savaitės :-)

rimas rimkus

@ 2004-01-05 21:56:10

Loreta su sventem!
Gintare klinikose nuo vakar,gresiantis persileidimas . Kada bus LKD valdybos posedis ? Kodel LKD neturi nuomones del prezidenturos? Nepaprastai graziai pasisake vyskupas Kauneckas.

Loreta Kudarienė

@ 2004-01-06 20:18:05

Sveikas Rimai!Sveikinu Tave taip pat su šventėm!

Tikėkimės, kad Gintarei viskas baigsis sėkmingai.
LKD valdybos posėdis turėtų vykti sausio 17d. Galėsiu aš Tau patikslinti. Aš irgi galvoju, kad turėtų būti išreikšta nuomonė dėl prezidentūros. Pasiūlė moratoriumą iki švenčių ,o dabar tyla. Gaila, negirdėjau vyskupo Kaunecko kalbos.

Rimas Rimkus

@ 2004-01-06 20:30:27

Vyskupas Kauneckas skaitė vokietijos spaudą internete ir joje džiaugiasi žurnalistai, politikai (turbut) kad Lietuva suka naują atgimimo viją visų Rytų Europos valstybių tarpe. Ji nutraukia galutinai liguistus ryšius su imperinėmis jėgomis Rytuose. Tą turės padaryti visos kitos valstybės. Anot vokiečių spaudos tai būtina buvo padaryti ir čia jokios tragedijos nėra. Visas šurmulys apie prezitentūrą ir yra šių supelijusių ryšių nutraukimas.
Aš manau, kad teisingai supratau ir perteikiu vyskupo mintis. Mes krikščionys demokratai instituciją gerbiam, bet esam priversti elgtis taip, kad Lietuva būtų kuo laisvesnė ir nepriklausoma. Va.
Programa perduota šeštadienį per valstybinę radiją katalikiškoje laidoje nuo 17 val. Ji kartojama pirmadieniais antroje programoje - klasikoje 14 val.
Ačiū Loreta už informaciją.

Vardas: