Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

October 2, 2004

Rinkimų sūkury

@ 18:12 |

Sveikučiai!

Galų gale radau minutėlę laisvo laiko, kad galėčiau truputį paplepėti su Jumis. Pirmą kartą dalyvauju rinkiminėje kampanijoje į seimą ir net negalėjau įsivaizduoti, koks yra didelis užimtumas tokios kampanijos metu. Džiaugiuosi, kad man padeda namiškiai. Vyras užsiima namų buitimi, be to dar padeda platinti skrajutes. Aišku, aš pasitelkiau didžiulį būrį savanorių, bet visus darbus koordinuoju pati. Niekad dar anksčiau tiek daug nebuvo išmargintas užrašais mano darbo kalendorius. Be abejo, jeigu mano finansai būtų leidę pasisamdyti rinkiminei kampanijai bent 10 žmonių ir jiems mokėti nors po 1000 Lt atlyginimą, viskas būtų daug paprasčiau. Bet yra kaip yra.

Kartais yra sunku kalbėtis su žmonėmis, kurie viskuo nusivylę ir visai nenori eiti balsuoti. Nuoširdi kalba ir atvirumas kartais priverčia žmones abejoti tokiu nusistatymu.

Įdomi būna žmonių reakcija, kai, pavyzdžiui, prie parduotuvės dalini skrajutę ar kalendoriuką su savo nuotrauka ir agituoji už save balsuoti. Jie negali kartais patikėti, kad tai tas pats asmuo ir su nustebimu klausia: „Ar tai Jūs čia ta pati?

Įdomu stebėti kelių konkurentų agitaciją ir išleidžiamus didžiulius pinigų kiekius įvairiems renginiams. Bet laimės juk tik maždaug vienas iš 10 kiekvienoje vienmandatinėje apygardoje... Iš kitos pusės žmonės rinkiminių kampanijų metu vis tiek kažką laimi – nemokamus koncertus, nemokamas ekskursijas, įvairias nemokamas medicinines paslaugas, įvairias labdaras. Tik gaila, kad žmonės nesupranta, kad tai tik vienkartiniai priešrinkiminiai renginiai, kurie pasikartos tik... po 4 metų.

Komentarai

besar

@ 2004-10-04 22:31:04

"Tik gaila, kad žmonės nesupranta, kad tai tik vienkartiniai priešrinkiminiai renginiai, kurie pasikartos tik... po 4 metų."

Na negalima vienareikšmiškai šitaip teigti. Čia tik spėjimas manau :)

Dėl rinkiminės kampanijos ir tų visų skrajučių..
Kaune šauniai darbuojasi libcentristai. Prie fontano įsikūrė namukyje. Tiesiog jei nenori tapti auka, geriau tą ruožą aplenki.. o jei susigundai.. tavo problema :)
Mane nervina žaidimas žmonių jausmai.. einam Laisvės al. iš muzikinio teatro su mylimu žmogumi linksmai nusiteikę ir privažiuoja prie mūsų Angelė Rudžianskaitė - Visuomenės lyderių koalicija.. įteikia pluoštą skrajučių, kad ir kitiems padalintume.

Negi negali žmonės į tą Seimą tyliai eiti? Ir Jums mažiau darbų būtų ;)

Vardas: