Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

January 17, 2005

Įvaizdis

@ 12:42 |

Visi mes kuriame savo įvaizdį - norime kitiems atrodyti geriau negu iš tikrųjų esame. Darbe taip pat daugelis sukuria savo įvaizdį, norėdamas pasirodyti geriau tarp bendradarbių. Dažnai žmonės nori sukurti despoto ar švelnaus žmogaus įvaizdį.

Gali būti kuriamas ir šalies įvaizdis. Lietuva stengėsi sukurti visapusiškai teigiamą įvaizdį prieš stojant į Europos sąjungą.

Bet aktualiausia kurti įvaizdį politikams - pradedant savivaldybių tarybų nariais ir baigiant prezidentu. Visiems žinoma, kad specialūs viešųjų ryšių specialistai kuria žymių politikų įvaizdžius. Televizija, masinės informacijos priemonės taip pat padeda įvaizdžio kūrimui. Rinkimų metu metu kandidatų išleistų lėšų kiekis, galima sakyti, tiesiogiai atspindi pinigų kiekį, skirtą įvaizdžio kūrimui rinkiminės kampanijos metu. O jeigu gali kelis metus iki seimo rinkimų išleisti memažas pinigų sumas įvaizdžio kūrimui - sėkmė seimo rinkimuose garantuota.. Juk kartais ne taip svarbu, ką gero padarysi žmonėms, bet kaip tai bus reklamuojama ir pateikiama televizijoje ir masinės informacijos priemonėse.

Komentarai

dado1945

@ 2005-01-17 14:18:00

"Juk kartais ne taip svarbu".
Lietuvoje gal, bet nieko nieko, pakeisime :-)

besar

@ 2005-01-17 19:32:38

Dėl rinkimų mano viena nuomonė ir tikriausia priešinga jūsų :) nematau nieko blogo, jei politinės partijos sugeba iki rinkimų formuoti savo įvaizdį.
P.S. O kas vyksta savivaldybėje? Meras samdosi atskirą firmą viešųjų ryšių sklaidai nors savivaldybėje yra toks skyrius :) gal kažką maišau?

Indraja

@ 2005-01-17 20:51:48

is tikruju, man atrodo, kad i 80% isrenkamu seimo nariu ar i kitu su valstybes valdymu susijusiu asmenu postus turetu "sestis" ne jie, bet ju ivaizdzio kurejai.
galbut bus idomu paskaityti kelis pavyzdzius zinomu politiku kalbu ir ju "tarpeilutines" prasmes analiziu.
http://www.nlp.lt/index.php/lt/27642/

Linas

@ 2005-01-18 08:40:25

Taigi, darbas del ivaizdzio, labai gerai. Galu gale ivaizdis nulemia, o ne zmogus. Tiesa, kai kada paaiskeja(paksiaus atveju)kad ir ivaizdis neisgelbeja.

Vardas: