Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

February 10, 2005

Tarybos posėdis

@ 20:27 |

Šiandien įvyko antrasis šiais metais tarybos posėdis. Niekuo jis nebuvo ypatingas. Tik šiaip noriu truputį pakomentuoti, kad susidarytumėte bendrą vaizdą apie tarybos posėdžius.

Darbotvarkėje buvo 55 klausimai (įskaitant tarybos narių paklausimus ir pareiškimus). Tvirtinant darbotvarkę trys klausimai buvo išbraukti ir papildomai įtraukta gal apie 10 klausimų. Dviejų klausimų – „Dėl kandidatų į Europos Sąjungos regionų komitetą“ bei „Dėl delegatų į Kauno regiono plėtros tarybą“ sprendimams priimti prireikė net slapto balsavimo (buvo paruošti atskiri biuleteniai).

Klausimų tematika: sveikatos skyrius pristatė 12 klausimų, urbanistikos skyrius - 10 klausimų, energetikos skyrius - 2 kl, socialinių reikalų skyrius - 1, švietimo ir ugdymo skyrius - 4, būsto skyrius - 2 ir t.t.

Džiaugiuosi, kad pagal socialinių reikalų komiteto pasiūlymą nuo mokesčio už „Ledo arenos“ paslaugas atleisti neįgalūs asmenys bei vaikų namų auklėtiniai.

Posėdis prasidėjo 9 val ir baigėsi apie pusę šešių. Buvo viena kavos pertraukėlė ir pietų pertrauka (apie 1 val)

Komentarai

besar

@ 2005-02-10 22:37:45

Kiek pamenu, ankstesnėje www.kaunas.lt svetainėje buvo galima peržvelgti Tarybos posėdžio protokolą, bet dabar kažkaip nelabai jau ir randu, kur viskas dingo.

P.S. Greitai susimatysime.. posėdyje ;)

besar

@ 2005-02-10 22:39:25

Radau, bet miesto savivaldybė galėtų ir tvarkingesnę svetainę sugaminti.

Loreta Kudarienė

@ 2005-02-12 18:04:40

Malonu būtų su Jumis susitikti posėdyje. Kitas tarybos posėdis bus kovo 3 dieną. Beje www.kaunas.lt svetainė ir man nelabai patinka, kadangi sunkoka viską surasti.

Vardas: