Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

February 19, 2005

Švenčių atgarsiai

@ 19:15 |

Iš tikrųjų buvau net supykusi, kad per Šventes niekaip negalėjau ieiti į savo svetainę ir Jus visus pasveikinti su Vasario 16-ąja. Taigi šaukštai po pietų!

Džiaugiuosi, kad Kaune šia proga buvo daug renginių. 10 val su partijos kolegomis dalyvavau Mišiose Prisikėlimo bažnyčioje. Pamokslą skaitė arkivyskupas S.Tamkevičius.

Po to su visa demonstrantų kolona (daugiausiai žygiavo jaunimas iš aukštųjų mokyklų) atėjome į Karo muziejaus sodelį, kur vyko mitingas. Labai maloniai mane nustebino, kad tiek daug buvo jaunimo. Aišku, prisimenant mūsų studijų laikus, kai mes privalėjome dalyvauti gegužės 1 ar lapkričio 7 demonstracijose, man iš kart kilo klausimas, ar jie tikrai susirinko savo valia ir savo iniciatyva? Manau, kad taip, nes visi ruošėsi „gyvos“ trispalvės demonstravimui (užsirišant trispalves skareles). Nuoširdžiai džiaugiausi šiuo renginiu ir drąsiai galiu paneigti kai kurių žmonių aimanavimus, kad Lietuvoje nėra patriotiškai nusiteikusio jaunimo.

Komentarai

besar

@ 2005-02-19 19:33:23

Asmeniškai galiu pasakyti, jog preitais metais teko dalyvauti susirinkime savivaldybės kultūros skyriuje ir ten tikrai buvau maloniai nustebintas. Pirma, savivaldybės darbuotoja, kuri koordinavo viską, tikrai šauni srities specialistė, antra, jaunimas (čia norėčiau išskirti studentišką bendruomenę ir save :]) dar nėra visai beviltiškas.

Merė Raili

@ 2005-02-20 12:01:46

o kas yra "patriotiškai nusiteikęs" ir "visiškai beviltiškas" jaunimas? kas yra "nepriklausomybė", kad turim net nedarbo dieną ta proga?

besar

@ 2005-02-21 22:15:27

Merė Raili, gailiuosi dėl jūsų riboto suvokimo..

Vardas: