Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

February 27, 2005

Perskaityta knyga

@ 20:52 |

Neseniai perskaičiau sūnaus dovanotą kun. A.Saulaičio knygą „Piktas Dievas yra miręs“. Knygą daugiausia sudaro pokalbiai, transliuoti per Katalikų radijo „Mažąją studiją“, todėl dalis jų man buvo žinomi. Bet vis vien knyga mane maloniai nuteikė, aš ją su pasimėgavimu skaičiau ilgai kiekvieną vakarą prieš miegą.

Pateiksiu viena ištrauką iš „Žodžio skaitytojams“:

Didžiulė paslaptis ir jėga - kalbėjimas su tikru rūpesčiu ir meile. Jis nepriekaištauja ir neteisia, nebaksnoja pirštu ir nemenkina. Kas nors gali pykti ir drumstis, ieškoti teologinių prasilenkimų, nusižengimų raštų ir mokymų raidei, bet vargu ar tokiam ieškotojui pavyks nepamatyti, jog šiems Dievo žodžio sėjėjams rūpi tik viena - žmogaus ieškančio švelnaus ir ištikimo Dievo veido, širdis: kad ji nebūtų akla, surišta baimių ir prietarų, kad, laisvai pasirinkusi eiti, tikėtų: kelias nelengvas, bet tikras.

Viena mano širdį palietusi citata iš šios knygos:

„Dieve, visų Tėve, paliesk mūsų rankas, kad būtume pasiruošę kitiems padėti“, - meldžia vaikai. „Paliesk mano širdį“, - meldžiu suaugęs, - „kad bent norėčiau“.

Siūlau paskaityti!

Komentarai

Indraja

@ 2005-02-28 08:42:39

jauki knyga :) bet vis tiek smagiau yra klausytis pacio nepaprastai itaigiai kalbancio Saulaicio ir matyti aplink jo akis del nuolatines gerasirdiskos sypsenos susimetusias rauksleles :)

Vardas: