Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

March 6, 2005

Sunki savaitė

@ 20:08 |

Taip, iš tikrųjų, praeita savaitė buvo gana sunki.

Pirmadienį, kaip visada, nuo 15:00 iki 17:30 vyko komiteto posėdis. Po to skubėjau į valdančiosios daugumos posėdį, kuris baigėsi gerokai po 19 val, kur bendrai buvo aptarinėjami ketvirtadienį numatomo tarybos posėdžio klausimai.

Antradienį džiaugiausi, kad visą dieną galiu darbuotis „Kartų namuose“, nes buvo susikaupę daug reikalų. Išėjau namo po 19 val. Tiesa, dar buvau atlėkusi į savivaldybę, kur su vicemeru E.Tamašausku kalbėjomės su svečiais iš Olandijos, Lenkijos ir KTU apie socialinio darbo modernizavimą.

Trečiadienį iš ryto - „Kartų namai“, po to nuo 10 val konferencija savivaldybėje, kurioje pranešimus skaitė minėti svečiai. Konferencija baigėsi 16 val, po to vėl į "Kartų namus" iki 19 val.

Ketvirtadienį - tarybos posėdis. Labai daug diskutuotinų klausimų. Todėl užtruko gana ilgai - baigėsi po 19 val. Daug diskusijų sukėlė klausimai „Dėl administracijos struktūros pakeitimo“, „Dėl lėšų, skirtų iš Savivaldybės biudžeto nevyriausybinių organizacijų socialinėms paslaugoms teikti, paskirstymo“, „Dėl lėšų, skirtų iš Savivaldybės biudžeto neįgalių žmonių nevyriausybinių organizacijų socialinėms paslaugoms teikti, paskirstymo“, „Dėl atrinktų 2005 metų kultūros projektų dalinio finansavimo sąmatos patvirtinimo“, „Dėl Kauno miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų tinklo pertvarkos 2005-2012 metų bendrojo plano patvirtinimo“.

Penktadienį nuo 8 iki 10 - gyventojų priėmimas. Po to skubėjau į VDU, kur dalyvavau socialinių darbuotojų kvalifikacijos kėlimo kursuose. Deja, iki galo neišbuvau, nes 14 val turėjau dalyvauti Antikorupcinės komisijos posėdyje, kuris baigėsi 16 val. Po to į moterų politikių klubą „Milda“, kur tarėmės dėl pirmadienį įvyksiančio renginio. 19 val vakarieniavau su svečiais iš Olandijos bei KTU atstove ir aptarinėjome tolesnio bendradarbiavimo galimybes. Grįžau 22 val.

Šeštadienį nuo 9:30 iki 14 val - vėl kursai VDU. Po to grįžau namo ir savaitės maratonas baigėsi.

Šiandien lankiausi bažnyčioje ir poilsiauju.

Komentarai

Kristina

@ 2005-03-11 14:32:01

Laba diena,
kažkaip netyčia naršydama internete radau Jūsų puslapį ir mane labai sudomino Jūsų paminėtas Tarybos posėdis, kuriame diskutuojama tema "Dėl administracijos struktūros pakeitimo". Kadangi studijuoju viešąjį administravimą ir rasau bakalauro darbą sia tema, ar galeciau gauti kur nors informacijos apie žadamus pokycius Kauno miesto savivaldybės administracijos struktūroje.

pagarbiai,

Kristina
e-mail: kristuliux@yahoo.com

Vardas: