Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta Kudarienė

April 18, 2005

Pavasaris

@ 20:00 |

Belieka man Jums visiems pasiguosti. Du iš eilės sekmadienius, kai tik susiruošiu ką nors parašyti Jums, neveikia mano puslapis.

Galvoju, kas naujesnio įvyko mano padangėje. Truputį įsikinkiau į mokslus. Nutariau dar baigti VDU organizuojamus socialinių darbuotojų kvalifikacijos kėlimo kursus. Kursai prasidėjo kovo 4, o baigsis gegužės 7. Paskaitos vyksta 2 kartus savaitėje - penktadieniais ir šeštadieniais. Taigi mano užimtumas dar padidėjo. Bet, turiu prisipažinti, - man visai malonu vėl pasijausti studente ir rašyti atsiskaitymus už modulius.

Iš kitos pusės man liūdna, nes artėja balandžio pabaiga, o kartu ir Mamytės mirimo metinės. Užprašiau bažnyčioje Šv. Mišias, pakviečiau gimines. Dažnai vakarais iškyla prisiminimai tų įvykių, kurie įvyko prieš metus...

Širdį džiugina ateinantis pavasaris, nes tai mano mėgstamiausias metų laikas. Visada pavasarį aš jaučiuosi tarsi pakylėta ant sparnų, pilna energijos ir pasiruošusi daug darbų nuveikti. Sveikinu ir Jus visus su ilgai lauktu pavasariu ir besikalančia ryškiai žalia žolyte. Juk tai nuostabu! Tik apsidairykime aplinkui!

Komentarai

KYVpoaCqjLsJh

@ 2012-09-14 23:07:05

People nmorllay pay me for this and you are giving it away!

Vardas: